Azar Nedir? Nasıl Kullanılır?

Azar uygulamasını indirdiğiniz ancak nasıl kullanılacağı konusuna şüpheleriniz varsa Azar WordPress sitesi ile aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Azar dünya çapında kullanılan kapsamlı bir uygulama olduğu için çeşitli sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Uygunsuz içerikler ya da art niyetli kullanıcılar gibi hususlarda ya da teknik konularda desteğe ihtiyacınız varsa wordpress sitesi ile aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Azar ilgi alanlarıAzar Nedir?

Azar dünyaca popüler olan bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulamayı kullanan herkes birbiri ile görüntülü olarak sohbet etme imkanına sahiptir. Kişiler karışık olarak eşleşecektir. Böylece hiç tanımadığınız kişilerle bile arkadaş olma fırsatı yakalarsınız.

Uygulamada anında çeviri özelliği sunulduğu için hangi dil ve ırktan olursa olsun herkesle sohbet etmeniz mümkündür. Desteklenen onlarca dil desteği sayesinde sohbet anında çeviri sağlanacaktır. Böylece akışkan ve seri bir şekilde sohbet edebileceksiniz.

Azar Nasıl Kullanılır?

Azar bir mobil uygulama olduğu için akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirince sizden istenen bilgilerle giriş yaparak hemen sohbete başlayabilirsiniz.

Uygulama size karışık bir şekilde arkadaşlar sunacaktır. Bu seçim yapılırken yaş, cinsiyet ya da bölge gözetilmez. Böylece herkesle arkadaş olma fırsatı yakalarsınız. Eğer eşleşeceğiniz kişilerin belirli kriterlere göre belirlenmesini isterseniz fitre özelliğini açabilirsiniz. Filtre ücretli bir özelliktir ve kullanmanız için değerli taş satın almanız gerekir.

Azar WordPress Sitesi

Azar uygulamasının wordpress sitesi kullanıcılara bilgi ve destek sunar. Uygulama hakkında merak ettikleriniz ya da kullanırken karşılaştığınız sorunlar için siteyi ziyaret edebilirsiniz. nasıl değerli taş satın alacağınız, taşlarınızın gelmemesi halinde ne yapacağınız, uygunsuz kişi ya da içerikleri nasıl şikayet edeceğiniz, hesabınız ile ilgili ayarlar ve aklınıza gelen daha pek çok sorun için siteden aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Site sürekli olarak güncellenmektedir ve yeni konular ile sorunlar ele alınmaktadır. Bu sayede sizin sorununuzla ilgili makaleye de erişebilirsiniz.

Azar cinsiyetDeğerli Taş Nasıl Alınır?

Uygulama içinde cinsiyet, bölge gibi seçenekleri belirlemek ve arkadaş eklemek için değerli taşlara sahip olmalısınız. Bunun için ekrandaki keşfet simgesini kullanarak taş satın alabilirsiniz. Elmas simgesine tıklamanız halinde değerli taş türleri ve fiyat seçenekleri çıkar. Ne kadar bütçeniz olduğu ya da taşlarla ne yapmak istediğinize göre seçim yapabilirsiniz.

Uygulama içinde ücretsiz olarak değerli taş kazandıran bir yöntem de mevcuttur. Malumdur ki uygulama her ülkeden, ırktan, kişilikten farklı insanlar tarafından kullanılıyor. Bu da uygulamayı risklere açık hale getirir. Uygulamayı kullanıyorsanız bir takım riskleri de göze almalısınız. Ancak başa çıkmanız da mümkündür.

Uygulama içi güvenliği sağlamak için uygunsuz içerik ya da kullanıcıları şikayet eden kişiler ödüllendirilir. Bu tür bir hesabı şikayet edince size değerli taş hediye edilir. Uygunsuz hesap ise askıya alınır ve bir daha karşınıza çıkmaz.

Ancak sırf değerli taş kazanmak adına hesapları şikayet eden kişilerin hesapları da askıya alınmaktadır. Bu yüzden şikayet etme özelliğini sadece gerekli ise kullanmalısınız. Bu şekilde uygulamanın daha nezih bir ortama sahip olmasına katkı sağlarsınız. Daha güvenli bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *